Контактні лінзи Likon Olimpia UV

  • Контактні лінзи Likon Olimpia UV

Olimpia UV — контактні лінзи для денного носіння з терміном використання до року.

Лінзи виготовлені методом точіння в тангенціальному дизайні. Це вдалий дизайн, який виробник може застосувати переважно в гострених контактних лінзах. Саме завдяки тангенціальному дизайну, який застосовується в усіх лінзах «Лікон», ці лінзи залишаються популярними, незважаючи на те, що модель випускається з 1999 року. Передусім, цей дизайн забезпечує необхідне центрування і рухливість лінзи на рогівці ока. Центрування (швидке повернення в центр) дає стабільність зору (немає провалів в зорі). Рухливість лінзи забезпечує постачання ока киснем, змочуваність, видалення грязьових відкладень з поверхні лінзи.

Технологія точіння надає деякі додаткові якості поверхні контактної лінзи: ковзкість, ущільнення поверхні — що також позитивно позначається на носінні лінз (комфорті). Ще однією особливістю гострених контактних лінз є хороша оптична різкість (вона завжди краще чим у лінз виготовлених литвом у форму). Olimpia UV — річна контактна лінза, тому, як і усі річні лінзи, має товщину більшу, ніж, наприклад, контактні лінзи планової заміни. З одного боку, чим більше товщини, тим менше кислородопроницаемость. Проте, в гострених лінзах цей недолік компенсується хорошим слезопротоком під лінзою, який забезпечує необхідну доставку кисню. До достоїнств цих лінз відноситися корекція низьких ступенів астигматизму і хороший handling (маніпулювання). Матеріал лінзи polymacon + NVP має хорошу стійкість до білкових відкладень і достатньо міцний.

Контактні лінзи Olimpia UV представлені в трьох радіусах, що дозволяє лікареві зробити найбільш точний і комфортний підбір. Для зручності маніпулювання, лінзи виготовлені з легким відтінком блакитного кольору. Містять UV- фільтр.

Термін заміни 8 - 12 місяців
Режим носіння Денний
Матеріал Polimacon + NVP
Тип матеріалу Гідрогель
Вологовміст 42%
Киснепроникність, Dk/t 14.5
Товщина в центрі 0.08 мм
Радіус кривизни 8.4, 8.6, 8.8 мм
Оптична сила від -0.25 до -5.00 (крок 0.25D); від -5.50 до -25.00 (крок 0.5D); від +0.25 до +5.00 (крок 0.25D); від +5.50 до +20.00 (крок 0.5D)
Діаметр 14,5 мм
Кількість в упаковці 1 шт.
Тонування або колір Світле блакитне тонування
Ультрафіолетовий (UV) фільтр +
Написати відгук
Примітка: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів
  • Бренд: Likon
  • Продукт: Olimpia UV
  • Наявність: Немає на складі
  • 280 грн.
  • Ціна в балах: 280
  • Будуть нараховані бонусні бали: 8

  • 3 уп./шт. або більше по 265 грн.
  • 5 уп./шт. або більше по 250 грн.

Доступні опції