Контактні лінзи Likon Lileya 40

  • Контактні лінзи Likon Lileya 40

Lileya 40 — контактні лінзи для денного носіння строком на рік.

Лінза виготовлена методом точіння в тангенціальному дизайні. Це вдалий дизайн, який виробник може застосувати переважно в гострених лінзах. Саме завдяки тангенціальному дизайну, який застосовується в усіх лінзах «Ликон», ці лінзи залишаються популярними, незважаючи на те, що модель випускається з 1995 року. Передусім, цей дизайн дає необхідне центрування і рухливість лінзи на рогівці ока. Центрування (швидке повернення лінзи в центр) дає стабільність зору (немає провалів в зорі), рухливість лінзи забезпечує постачання ока киснем, змочуваність, видалення відкладень з поверхні лінзи. Технологія точіння надає деякі додаткові якості поверхні лінзи: ковзкість, ущільнення поверхні — що також позитивно позначається на носінні лінз (комфорті). Ще однією особливістю гострених контактних лінз є хороша оптична різкість (вона завжди краще чим у контактних лінз виготовлених литвом у форму).

Lileya 40 — це річна контактна лінза, тому, як і усі річні лінзи, має товщину більшу, ніж, наприклад, контактні лінзи планової заміни. З одного боку, чим більше товщини, тим менше кислородопроницаемость. Проте, в гострених лінзах цей недолік компенсується хорошим слезопротоком під лінзою, який забезпечує необхідну доставку кисню. До переваг цих лінз відноситися корекція низьких ступенів астигматизму і хороший handling (маніпулювання). Матеріал лінзи polymacon має найвищу стійкість до забруднюючих відкладень і найбільшу міцність.

Lileya 40 представлена в чотирьох радіусах, що дозволяє лікареві зробити найбільш точний і комфортний підбір.

Термін заміни 12 місяців
Режим носіння Денний
Матеріал Polymacon
Тип матеріалу Гідрогель
Вологовміст 38,7%
Киснепроникність, Dk/t 11.5
Товщина в центрі 0.08 мм
Радіус кривизни 8.4, 8.6, 8.8 мм
Оптична сила від -0.25 до -6.00 (крок 0.25D); від -6.50 до -25.00 (крок 0.5D); від +0.25 до +5.00 (крок 0.25D); від +5.50 до +18.00 (крок 0.5D)
Діаметр 14,5 мм
Кількість в упаковці 1 шт.
Тонування або колір -
Ультрафіолетовий (UV) фільтр -
Написати відгук
Примітка: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів
  • Бренд: Likon
  • Продукт: Lileya 40
  • Наявність: Немає на складі
  • 250 грн.
  • Ціна в балах: 250
  • Будуть нараховані бонусні бали: 7

  • 3 уп./шт. або більше по 235 грн.
  • 5 уп./шт. або більше по 220 грн.

Доступні опції