Контактні лінзи Interojo Morning Q 1-Day (30 лінз)

  • Контактні лінзи Interojo Morning Q 1-Day (30 лінз)

Morning-Q 1-DAY — одноденні гідрогелеві контактні лінзи, створені з біосумісного матеріалу. Виробник — компанія Interojo (Південна Корея).

Як і всі контактні лінзи від Interojo ця лінза виготовлена ​​в дизайні з використанням передньохвильової аберрометріі Шака Хартмана (патент компанії PolyVue Technology, USA). Цей дизайн забезпечує високу чіткість зору в поєднанні з хорошою посадкою на оці і комфортом.

Одноденні лінзи поєднали в собі три інноваційних фактора:

— Матеріал Balafilcon A — біосумісний. Завдяки йому лінзи комфортні під час носіння. Дискомфорт, алергічні реакції і роздратування не проявляються.

— До складу лінзи входить гіалуронат натрію — натуральна змазуюча речовина, яка протягом дня зволожує лінзу і захищає очі від пересихання.

— Лінзи мають асферичний дизайн. Таким чином, навіть в умовах поганої видимості лінзи забезпечують високу чіткість зору, знижують рівень ореолів і відблисків.

Перевага одноденних лінз — відсутність потреби в засобах по догляду за лінзами, а значить — ваша економія! Одноденні контактні лінзи, особливо такої високої якості як Morning Q 1-Day, дозволяють користувачеві максимально забезпечити турботу про здоров'я своїх очей.

Термін заміни 1 день
Режим носіння Денний
Матеріал Balafilcon A
Тип матеріалу Гідрогель
Вологовміст 58%
Киснепроникність, Dk/t 27
Товщина в центрі 0.08 мм
Радіус кривизни 8.6 мм
Оптична сила від -0.05 до -6.00 (крок 0.25D); від -6.50 до -10.00 (крок 0.5D); від +0.50 до +5.00 (крок 0.25D); від +5.50 до +6.00 (крок 0.5D)
Діаметр 14.2 мм
Кількість в упаковці 30 шт.
Тонування або колір Світле тонування
Ультрафіолетовий (UV) фільтр +
Написати відгук
Примітка: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів
  • Бренд: Interojo
  • Продукт: Morning Q 1-Day
  • Наявність: Немає на складі
  • 510 грн.

Доступні опції