Розчин Avizor Ever Clean

  • Розчин Avizor Ever Clean

Ever Clean — це пероксидна система, яка підходить для всіх видів гідрофільних контактних лінз, в тому числі, для силікон-гідрогелевих.

Головна функція і гідність пероксидних систем — виконання стерилізації (на відміну від дезінфекції в бігуанідних розчинах). Різниця між стерилізацією і дезінфекцією в тому, що перша знищує все живе, а дезінфекція вбиває тільки деякі види бактерій. Додатково до цієї важливої функції в EverClean добре вирішена функція очищення. Очищення відбувається паралельно і спільно з дією перекису водню. За допомогою цього розчину відбувається повна стерилізація лінз і очищення від всіх накопичених відкладень.

Не містить консервантів, тому стане ідеальним засобом для людей, схильних до алергічних реакцій на компоненти інших розчинів.

До складу продукту входять таблетки, що складаються з двох шарів: білого і зеленого. Біла частина починає проявлятися одразу після занурення в розчин, сприяє видаленню протеїнів і ліпідів з поверхні лінз.

Зелений шар контролює процес нейтралізації перекису водню. Він триває 2 години. Позеленіння розчину — індикатор того, що очищення завершено і лінзами можна користуватися.

При кожному очищенні в EverClean застосовується нова таблетка. Це виключає небезпеку опіків, як наприклад, у системах, де використовують багаторазовий диск. Нейтралізація перекису починається через деякий час, коли відбувається розкладання верхньої оболонки таблетки, в результаті чого перекис встигає добре «попрацювати», перш ніж починається його нейтралізації. У пероксидних системах з металевим диском нейтралізація перекису починається з першої секунди.

Не використовуйте розчин без таблеток, не використовуйте його для ополіскування лінз. Дотримуйтесь мінімального часу очищення, щоб уникнути опіків.

Об’єми флаконів 60 мл. + 8 таб.; 225 мл. + 30 таб.
Термін використання 2 місяці після відкриття флакону
Призначення Зволоження, очищення, дезінфекція
Час обробки 2 години
Написати відгук
Примітка: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів
  • Продукт: Ever Clean
  • Наявність: Немає на складі
  • 0 грн.

Доступні опції