Розчин Avizor Aqua Soft

  • Розчин Avizor Aqua Soft

Avizor Aqua Soft — багатофункціональний розчин позиціонується як "no rub" (не вимагає механічного очищення лінз), забезпечує очищення, дезінфекцію, ополіскування, зберігання і зволоження контактних лінз.

Очищення
Виконання цієї функції реалізовано за допомогою давно застосовуваного в медицині компонента — полоксамина. Цей агент ефективно зв'язує грязьові відкладення, не даючи їм потрапити в матеріал лінзи.

Дезінфекція
Для дезінфекції використовується полігексанід. Це дезінфектант з сімейства поліамінпропілових бігуанідів, які характеризуються високою ефективністю в поєднанні з дуже низьким рівнем негативних реакцій очі. Особливо ефективний полігексанид проти грампозитивних бактерій.

Зволоження і мастило
В якості компонента, що виконує зволоження і збереження води в лінзі, компанія Avizor використовує полівінілпіралідон. Це любрикант, що знаходиться в класифікаторі FDA — головний контролюючий департамент у галузі контактних лінз та засобів догляду. Він збільшує в'язкість сльози, створює плівку на поверхні лінзи, тим самим поліпшуючи її ковзання і зменшуючи випаровування води з її поверхні.

Склад
Боратний буфер, хлорид натрію, полігексанід 0.0002%, полоксамер 0.25%, ЕДТА 0.1%, полівінілпіралідон 0.5%.

Об’єми флаконів 120 мл.; 250 мл. + контейнер; 350 мл. + контейнер
Термін використання 3 місяці після відкриття флакону
Призначення Зволоження, очищення, дезінфекція
Час обробки 4 години
Написати відгук
Примітка: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів
  • Продукт: Aqua Soft
  • Наявність: Немає на складі
  • 0 грн.

Доступні опції