Розчин Alcon Opti-Free Express

  • Розчин Alcon Opti-Free Express

Opti-Free Express — багатоцільовий розчин призначений для дезінфекції, очищення, промивання та зволоження всіх типів м'яких контактних лінз. Забезпечує стійкий комфорт протягом усього дня навіть для чутливих очей. В комплект входить контейнер.

Очищення
В цьому питанні компанія Alcon виявилася відмінною від інших. Замість давно відомих і добре зарекомендувавших себе полоксамера або полоксаміна, вона застосувала цитрат натрію (лимонна кислота). Цей агент особливо ефективний у видаленні жирових відкладень. У деяких людей підвищена жирова секреція, і вони відзначають, що тільки розчин Opti-Free Express добре справляється з очисткою саме жирових відкладень.

Дезінфекція
Сильна дезінфекція забезпечується відразу двома агентами — Поліквад і Aldox. Неодноразові тестування в незалежних лабораторіях показали, що Opti-Free Express дійсно є лідером серед розчинів по силі дії на бактерії і мікроорганізми (крім пероксидних систем).

Зволоження
Ця функція в даному продукті вирішена з допомогою Сорбітолу, який і використовується для зволоження.

Склад
Буфер на основі цитрату натрію і лимонної кислоти, поліквад 0.001%, Aldox, цитрат натрію 0.56%, лимонна кислота 0.021%, сорбітол, хлористий натрій.

Об’єми флаконів 60 мл. + контейнер; 120 мл. + контейнер; 355 мл. + контейнер
Термін використання 3 місяці після відкриття флакону
Призначення Зволоження, очищення, дезінфекція
Час обробки 4 години
Написати відгук
Примітка: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів
  • Продукт: Opti-Free Express
  • Наявність: Немає на складі
  • 0 грн.

Доступні опції