Контактні лінзи Alcon Air Optix Night & Day Aqua (3 лінзи)

  • Контактні лінзи Alcon Air Optix Night & Day Aqua (3 лінзи)

Air Optix Night & Day Aqua — мʼякі силікон-гідрогелеві контактні лінзи місячної заміни з дуже високим показником киснепроникнення від компанії Alcon.

Киснепроникність лінз Air Optix Night & Day Aqua на стільки висока, що вони зовсім не перешкоджають доступу кисню до ока і це дозволяє їх носити до двох тижнів не знімаючи. Ці лінзи в першу чергу підійдуть тим людям, які в силу своєї професійної діяльності змушені носити їх цілодобово. Офтальмологи рекомендують Air Optix Night & Day Aqua пацієнтам, які часто порушують встановлений режим носіння контактних лінз.

Тривалість носіння всіх силікон-гідрогелевих лінз дуже сильно залежить від індивідуальних особливостей організму кожної людини, а саме кількості ліпідів у сльозі, які потім відкладаються на поверхні лінз. Що стосується Air Optix Night & Day Aqua, то на цих контактних лінзах жирові відкладення утворюються значно менше, а ніж на інших.

Завдяки асферичному дизайну задньої поверхні лінзи забезпечується ідеальна її посадка практично на будь-яку рогівку, а також створюються необхідні умови для проникнення сльози під лінзу. Крім того поверхня лінзи нівелює більшість оптичних викривлень, що підвищує якість зору в будь-який час доби.

Легке блакитне тонування надає зручності у використанні контактних лінз Air Optix Night & Day Aqua, а індикатор інверсії запобігає одягання лінзи навиворіт.

Термін заміни 1 місяць
Режим носіння Денний, продовжений; до 2 тижнів безперервного носіння
Матеріал Lotraficon B
Тип матеріалу Силікон-гідрогель
Вологовміст 24%
Киснепроникність, Dk/t 175
Товщина в центрі 0.08 мм
Радіус кривизни 8.4 мм, 8.6 мм
Оптична сила від -0.50 до -6.00 (крок 0.25D); від -6.50 до -10.00 (крок 0.5D); від +1.00 до +6.00 (крок 0.5D)
Діаметр 13.8 мм
Кількість в упаковці 3 шт.
Тонування або колір Світле блакитне тонування
Ультрафіолетовий (UV) фільтр -
Написати відгук
Примітка: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів
  • Продукт: Air Optix Night & Day Aqua
  • Наявність: Немає на складі
  • 0 грн.

Доступні опції